Letní tábor s koňmi 2019

LETNÍ TÁBOR S KOŇMI

r.2019

Datumy turnusů upřesníme v měsíci LEDEN - ÚNOR

             

 

 

 

 

 Tábory pořádáme v naší stáji od r.2010. Děti se mohou těšit na zajímavý program, nové kamarády a prima vedoucí. Děti jsou ubytováni v pokojích s palandami v areálu naší stáje + 2 místa v chatičce před budovou . K dispozici mají společenskou místnost - jídelnu, venkovní pergolu, sociální zázemí, hřiště s trampolínou a bazénem...Koníky mají přímo v areálu, nemusí děti  tedy za nimi někam docházet, jako to bývá  na více táborech. S koňmi jsou tedy prakticky po celý den smiley.

Strava je 5x denně, zajištěn neomezený pitný režim.

Hlásí se k nám především dívky, chlapce nebereme !!!!

Věková hranice dětí je 7-16 let.

Maximální kapacita jednoho turnusu je 10 dětí - 12, abychom pro Vaše dítě zajistili individuální přístup.

Co děti na táboře čeká? :

Ježdění na koních na jízdárně i v terénu je pod vedením několika instruktorů. Děti se zapojí i do běžně práce kolem koní jako je: krmení a péče o koně, kydání přístřešků, vodění koní na pastvu…. Naučí se základy jízdy na koni, základy přirozené komunikace s koňmi atd. Budou se starat i o zvířátka ze ZOOkoutku (klokan, lamy, miniprasátko, ovce, kozy, chov zakrslých králíčků, drůbež...) Dále je čeká, jako na běžných táborech např. míčové hry, hry v přírodě, bobřík odvahy,návštěva památek našeho okolí v doprovodu koní, v případě pěkného počasí koupání (v udržované hasičské nádrži)….

                                

                         koupání v místní kašně, hasiči ji čistí i pro koupání dětí                              pokoje pro případ špatného počasí a na uložení věcí

                                    pokoje                                                                                                       společenská místnost-jídelna

                                                               

                                                                                                                    koupelna

Na závěr pobytu nám děti předvedou co s koňmi dovedou a to samozřejmě čekáme i návštěvu rodičů. Připravena je malá soutěž zručnosti na koni, nebo i překvapení, které si děti vymyslí samy

fota z minulých táborů najdete na adrese: http://stajrehlovice.rajce.idnes.cz/Tabor_27.7-5.8.2012/

 

Na všechny naše malé i velké táborníky se upřímně těšíme!

 

Pokud máte zájem přihlásit své dítě na náš tábor, emailem na adresu: stajrehlovice@seznam.cz zašlete jméno, příjmení, adresu a datum narození dítěte. Na základě toho Vám obratem zašleme emailem přihlášku, kterou si vytisknete. Po té ji zašlete vyplněnou a v originále podepsanou na adresu stáje:

Stáj Řehlovice,

Řehlovice 14,

Řehlovice, 403 13

Po přijetí přihlášky Vás budeme ihned informovat a místo vám rezervujeme po dobu, než dorazí záloha 1.000 Kč, je vyžadována do 10 dní od potvrzení přihlášky. Případně je potřebné ve stejné lhůtě poslat podklady k fakturaci pro Vašeho zaměstnavatele. Po doražení zálohy  Vás budeme emailem informovat . Pokud se tak nestane, místo nabídneme dalšímu zájemci.

Zbytek platby  je možno doplatit postupně, ale určitě  do konce 15. června nejpozději!!!

Platba převodem na účet č.: 249969546/0300,

nebo hotově (bude samozřejmě vystaven doklad o zaplacení)

 

 

 

Těsně před zahájením turnusu zašleme formulář na bezinfekčnost, který je nutný dovézt vyplněný a podepsaný, při příjezdu dítěte na tábor.

!!!Dále si vytiskněte propozice, kde naleznete důležité informace ohledně tábora. Najdete je v podsekci této stránky.!!!

 

 

 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 10.12.2018 23:17:51